Piekarz przenosi sztukę wytwarzania chleba na inny poziom

Z tym wszystkim „prawdziwe jedzenie” moda i powszechną tendencję do jedzenia w zdrowy sposób, staramy się kupić produkty, które nie są ultraprzetworzewane, które nie posiadają dodatków lub konserwantów, ponieważ, wiesz, jesteśmy tym, co jemy.

Te zdrowe nawyki, które wyruszyliśmy nabyć, prowadzą wielu ludzi do własnych sadów, do tworzenia własnych kefir, i, oczywiście, do 1 własnego chleba w domu; nigdy domowy chleb nie miał więcej honoru dla jego imienia.

Jeśli zdecydujemy się zacząć dostać w nasze ręce ciasto, możemy spojrzeć na autentyczne dzieła sztuki, które robią i proponują z profilu na Instagramie, Blondie + Żytnia.

North Carolina oparte piekarz Hannah P. postanowił podjąć „sztuki żywności” na inny poziom, a na tym skrzyżowaniu sztuki i żywności, przekształca jego chrupiące bochenki żyta i focaccias w autentyczne jadalne płótna.

Za pośrednictwem swojego konta Hannah dzieli się setkami pokrytych mąką kreacji, które są prezentowane pełne skręconych winorośli i liściastych łodyg.

Niektóre kawałki nawet funkcji warstwowych owoców i warzyw, które przypominają zielone ogrody i bukiety.

W swoich pięknych kombinacjach panadera, orkisz chleb jest nakrapiane rozmarynem i brązowym cukrem i może nosić centrum sera śmietankowego; inne jego kreacje są przyprawione rozmarynem i skórką z cytryny lub pierścionkiem wypełnionym dodatkowym chrupiącym masłem orzechowym.

Hannah dodaje do swoich receptur wszystko, co mogą uczynić je jeszcze bardziej apetyczny; miód, tosty orzechy, pistacje lub kakao napełniania orzechami laskowymi, które sprawiają, że twoje kreacje są zbyt piękne, aby cieszyć się, ale całkowicie nie do odparcia, aby tego nie robić.

Leave a comment