Oceanarium w Australii pozwala lwowi morskiemu odwiedzić swoich towarzyszy podczas kwarantanny

Podczas naszej kwarantanny, jestem pewien, że wielu z nas wpadło w ten simil, co oznacza, że są zwierzętami w klatkach, jak wszystkie te stworzenia tego dnia żyją w tej samej przestrzeni i na tych samych metrach kwadratowych przez całe swoje dni.

Ciekawe i konieczne jest doświadczenie w naszym ciele, co to jest żyć w zoo, w akwarium lub w oceanarium, ponieważ z pewnością zadaliśmy sobie pytania i refleksje, których nawet wcześniej sobie nie zadawaliśmy.

Oprócz podnoszenia istotnych kwestii poprzez stawianie się w buty tych zwierząt, pomyśleliśmy również o tym, co będzie z nich w tych dniach. Różne informacje i filmy przesłane do sieci kilku instytucji, które ich pilnują, informują, że zaspokajają swoje potrzeby.

Niedawno Sea World, położony na Złotym Wybrzeżu w Australii, postanowił zabrać swojego uroczego lwa morskiego o imieniu Birri Junior na przygodę, w której miał okazję odwiedzić swoich przyjaciół i sąsiadów społeczności.

Podczas tej wyjątkowej okazji, Birri napotkał tropikalne ryby, promienie i innych mieszkańców w tle i wykazał wielki entuzjazm w swojej podróży.

Film z przygód Birri szybko stał się viralem i uspokoił wszystkich, którzy zastanawiali się nad stanem tych zwierząt żyjących w niewoli.

Sea World to park rozrywki i oceanarium, które zostało otwarte w 1971 roku; Jest znany ze swoich atrakcji i spaceru wodnego. Zwiedzający mogą spotkać zwierzęta, takie jak pingwiny, delfiny, foki, rekiny, niedźwiedzie polarne i wiele innych.

Z powodu pandemii koronawirusów Sea World tymczasowo zamknął swoje podwoje 22 marca i tylko pracownicy mogą być na miejscu opiekujący się zwierzętami.

Po raz kolejny życie i przyroda pokazują nam, że jesteśmy równi wobec zwierząt, z pewnością wielu z nas również teraz zna naszych sąsiadów i jest również pewne, że my, oni, oni i my, wolimy życie w wolności.

Leave a comment