Matka zamienia swoje potrawy z jajkami sadzonymi w sztukę dla swoich córek

Małe szczegóły nie tylko robią różnicę, czasami małe szczegóły mogą tworzyć wspomnienia, które są nieusuwalne, wspomnienia, które mogą być większe niż samo życie.

Trudno jest ułatwić życie innym, a tym bardziej, jeśli te „inne” są twoimi dziećmi; z woli i wyobraźni, obiad może być pełen kolorów i iluzji, to jest filozofia, że ten genialny japoński matka musi mieć.

Większość rodziców ma tysiące historii, aby opowiedzieć o walce, która może obejmować karmienie ich dzieci; dzieci mogą być bardzo wymagające z jedzeniem, które na nich wkładają, a czasami ich rodzice muszą opracować strategie, aby mogły jeść zdrową i pełną dietę.

Jeśli myśleliśmy, że jesteśmy oryginalni, jeśli chodzi o opracowanie tych strategii, to dlatego, że nie widzieliśmy wcześniej, co ta matka robi z jej receptur jaj sadzonych, które stają się Pikachu lub Kubusia Puchatka.

Ta kobieta z Tokio, znana na Instagramie jako Etoni Mama, zamienia jajka sadzone w niesamowite dzieła sztuki dla swoich trzech córek.

Istnieje nazwa tych skomplikowanych uzgodnień posiłek: kyaraben. Kyaraben to japońska sztuka, która polega na organizowaniu zawartości potrawy przypominającej postacie popkultury, zwierzęta lub rośliny.

Z każdym składnikiem masz pod ręką, Etoni tworzy sceny, ubrania, akcesoria, postacie i ozdoby, które sprawiają, że jedzenie to prawdziwa fantazja.

Etoni pokazała swoim współpracownikom swoje wyszukane dzieła sztuki kulinarnej i zachęcili ją do dzielenia się swoimi przepisami na profilu na Instagramie, który ma już ponad 117 000 obserwujących.

Dzieci zrozumieją, że jedzenie oprócz przyjemności może być również zabawne i kreatywne.

Leave a comment