Barcelonan narty w salonie po utracie wakacji do koronawirusa

Młody Barcelona Philipp Klein Herrero przygotował podróż w tych dniach, aby przejść na narty w La Grave, Francja, ale w tym roku, jak wszyscy inni, to jego kolej, aby spędzić swoje wielkanocne wakacje w domu.

Nie było to jednak przeszkodą w realizacji jego planów i uprawianiu swojego ulubionego sportu… w jego salonie, oczywiście.

Zaczął więc nagrywać wspinaczkę i rzucać się w dół góry, tak jak zrobiłby to podczas swojej podróży, z tą różnicą, że w tym przypadku zamiast śniegu były sawanny.

Rezultatem był film, który stał się już jednym z najchętniej oglądanych w tej chwili. „Widziałem wiele zabawnych filmów o ludziach uprawianych sport na świeżym powietrzu w domu i chciałem zrobić to samo”, mówi Philipp.

57-sekundowy film, nakręcony z sufitu, jest wykonany w stop-motion i w nim widać, że bohater projektu spędza dzień na śniegu, od przebudzenia się w śpiworze, aż zsunie się w dół bez brakujących szczegółów. Sześć godzin zajęło przygotowanie tego utworu, który już gromadzi setki tysięcy wyświetleń na Youtube i portalach społecznościowych.

„Miałem iskrę kreatywności”, wyjaśnia inżynier w znanej fabryce samochodów 28-latka. To była podróż Philippe był oszczędności przez cały rok, ale ponieważ nie może być, przynajmniej udało mu się nic nie kwaśne jego wakacje.

Leave a comment